Reply on: ivanbuto #66257:
rozumny dovod aky?Tolerancia +1 nam robi to, ze ludia hovoria vtip ze MHD je ako smrť - nikdy nevieš, kedy pride.
Potom uz rovno zaviesť na grafikone "chodí každých 2-6 minut" a nie casy na ktore sa nemozem spolahnut. Kto nepozna toleranciu +1 si naplanuje prestup a potom horko olutuje, nadava a stracame cestujucu verejnost.
?
ivanbuto