Reply on: Sommelier #44516:
Sprievodca... ved uz len ten nazov sam hovori od coho tam ten clovek asi je... nechaj tak, ked bude mat vlastnu MHD tak nech si tam rozdava chlebicky, leze pod elektricku a podobne jeho napady... ? opakujem, pokial viem poradim a pokial je to na dlhsie "CESTUJUCI SVOJOU NEINFORMOVANOSTOU ZDRZUJE PREMAVKU MHD"... ☠ TEJTO TEME ☠
Keď stojím na zastávke a niekto sa ma opýta koľko je hodín, tak ho nepošlem niekam, že "Ja tu nie som na to, aby som hovoril, koľko je hodín", ale poviem mu koľko je a hotovo...
Sommelier
Kolko z nich vie kedy je ten správny čas na opýtanie ?
Sprievodca vo vlaku tam od toho je. A palubny personal mala aj MHD.
Vodic je v tej linii vykonnym pracovnikom a mnohi z nich nemaju nadanie na komunikaciu so zakaznikmi a nikdy s nimi nebudu komunikovat tak ako by si chcel. (zachadzam hlboko, nevadï)
Stale je tu moznost ziskania informacii vo vozidle, mapa - aj ked by bolo lepsie keby tam bola taka ako je na tomto webe, ale pohoda a v neposlednom rade ostatni cestujuci.