TeBeCe: vďaka apoň, že tak... Však ja to tomu vodičovi nezazlievam, ale pripadá mi to divné,je to síce hlúpe, ale detské kočíky sú v poriadku....no škoda.
Lebo som počul že vypadla plnička a že oprava bude trvať 1-2 dni či čo...
d3k0
do 21. hodiny su odchody 19 39 59
potom 21.02, 21.22, 21.42, 22.02, 22.22, 22.42, 23.02 a 23.18