Chcel som sa opýtať či majú a ak áno tak prečo zakázané vodiči prepravovať bicykle? Mal som totiž osobnú skúsenosť, keď nás trolejbus pri Voj. nemocnici takto..... Vodič argumentoval tým, že to má zakázané. Vie niekto o tom niečo? Veď napr. ak mám niečo s bicyklom a nieje možné na nom dalej ísť tak asi použijem MHD. ?
Lebo som počul že vypadla plnička a že oprava bude trvať 1-2 dni či čo...
d3k0
do 21. hodiny su odchody 19 39 59
potom 21.02, 21.22, 21.42, 22.02, 22.22, 22.42, 23.02 a 23.18