TeBeCe: vďaka apoň, že tak... Však ja to tomu vodičovi nezazlievam, ale pripadá mi to divné,je to síce hlúpe, ale detské kočíky sú v poriadku....no škoda.
Lebo som počul že vypadla plnička a že oprava bude trvať 1-2 dni či čo...
Tomáš
V dňoch 9. a 10. júla 2005 (sobota a nedeľa) bude vylúčená premávka električiek do Karlovej Vsi a Dúbravky, z dôvodu realizácie stavebných prác na koľajovej trati (výstavba nového priecestia cez električkovú trať na Nábreží arm. gen. L. Svobodu a oprava trate v Karlovej Vsi) . Električky budú premávať po obchádzkových trasách a namiesto liniek č. 1, 4, 5, 9 a 12 budú smerom do Karlovej Vsi a Dúbravky premávať autobusy náhradnej dopravy liniek X1 a X4 :
Viac info na www.dpb.sk