Neviete niekto priebeh nehody? Podľa mňa kamión narazil ľavým rohom prednej kabíny priamo do stredných dverí a mohol ísť tak okolo 50 - 60 km/h. Čakal som že autobus bude viac rozflákaný ale aspoň je vidieť že Ikarus niečo vydrží. Pravdepodobne do vozovne išiel po vlastných. To mi pripomína nehodu Ikarusu - harmoniky na železničnom priecestí, tam ho vlak riadne rozflákal najmä predok ale motoru nič nebolo ani riadeniu tak šiel po vlastných do vozovne. Neviete niekto ako to vyzerá s tými 4 vážne zranenými?