Chcel som sa opýtať či majú a ak áno tak prečo zakázané vodiči prepravovať bicykle? Mal som totiž osobnú skúsenosť, keď nás trolejbus pri Voj. nemocnici takto..... Vodič argumentoval tým, že to má zakázané. Vie niekto o tom niečo? Veď napr. ak mám niečo s bicyklom a nieje možné na nom dalej ísť tak asi použijem MHD. ?
Lebo som počul že vypadla plnička a že oprava bude trvať 1-2 dni či čo...
TeBeCe
Prepravný poriadok Čl. 10:
Veci, ktorých preprava je vylúčená
1. Cestujúcemu je zakázané brať so sebou do vozidla:
g) vec, ktorej rozmer je väčší ako 50x60x80 cm (napr. bicykel, moped, motocykel a pod.);