TeBeCe: vďaka apoň, že tak... Však ja to tomu vodičovi nezazlievam, ale pripadá mi to divné,je to síce hlúpe, ale detské kočíky sú v poriadku....no škoda.
Lebo som počul že vypadla plnička a že oprava bude trvať 1-2 dni či čo...
Johny D
26: 1611
27: 1024
83: 2814, 2819, 2621, 2812, 2823, 2820, 2813, 2826, VN 2809, 2801
? M: ZV 4840 ☺ /3
504: 1604