Chcel som sa opýtať či majú a ak áno tak prečo zakázané vodiči prepravovať bicykle? Mal som totiž osobnú skúsenosť, keď nás trolejbus pri Voj. nemocnici takto..... Vodič argumentoval tým, že to má zakázané. Vie niekto o tom niečo? Veď napr. ak mám niečo s bicyklom a nieje možné na nom dalej ísť tak asi použijem MHD. ?
Lebo som počul že vypadla plnička a že oprava bude trvať 1-2 dni či čo...
Johny D
- 7813-14 pocas popoludnia vypadol na linke 12/4, neskor ho nahradil 7831-32
504: 1515
505: 1001
507: 2809
Prispel frenky