Reply on: Dopravák #37096:
to znamena, ze tam dosla ako nahrada za ZV a Jano nevie, ci tam bola aj pred ZV ?
ak ho ma vodic pri sebe, tak mu moze odpovedat ?
Tak som sa potesil ze jeeeeej, hlasic. A normalne aj fungoval
Takze oznamujem dalsiu K2 s funkcnym hlasicom - 7064
TeBeCe