Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
20:1014,1017,1011,1023,....
21:1609,1216,1310,1601,1513,1213,1408,1915,....
22:1704,....
37:1022,....
382:1111,....
ZV:4098/22 okolo 15h....
3187 - 180
3189 - 82
1511 - 86
3633 - 82
3634 - 50
3619 - 82
1513 - 21
3002 - 180
Vcera bol na 1601 cas 88:88. Tomu vravim propaganda ?
Zaujimalo by ma, kde sa da nastupit cez vikend do historickej elektricky.
Dnes už ma v MHD nič neprekvapí:

no.1-išiel som 78 z Malej Scény na Smolenickú a keď som sa pozrel na displej tak nasledujúca zástavka bola WUSTENROT ?
no.2-78 išla pomaly lebo na križovatke bola červená,naskočila zelená a vodič bol tesne pred križovatkou a namiesto toho aby vodič stihol zelenú tak ešte viac spomalil
no.3-išiel som 95 zo Smolenickej a na displeji bolo stále zobrazené pásmo "257" ? ?

Vševedko samofandivý

Reply on: BMko #37075:
Ja si spomínam na dávnu 4/12 ráno. To bola služba čo mala tuším 3:10 a prebiehala takto: Nástup v JD, prevzatie vozidla, výjazd na ZP, prestávka, jazda do KV, jazda na ZP, odchod do vagónovne...
Odstaveny trolejbus 6604 (L212) pri kine Hviezda smerom k Vojenskej nemocnici. Pravdepodobne porucha. Ma dole palice a nie je naznak havarie .. 🙂
Reply on: frenky #37045:
na vazke
Reply on: Vševedko samofandivý #37048:
Je ale ked robis 3 kola a sluzba ma viac ako 4hod musia ju niekam dat
Reply on: frenky #37073:
? ochotny... ? ochotni (kedze ich bolo viac) ? sorry.
Inak dlho som nepisal ziadnu pochvalu, tak tu su 2 za vcera:
Chcel by som sa podakovat vodicovi, co mal vcera 5/13 poobede s vozom 7923 a taktiez aj vodicovi na 22/5 s vozom 1023 za to, ze boli ochotny pockat, kym dobehnem a nielen ja. ? ?
Reply on: TeBeCe #37071:
Aha, sorry, ja som si to zle prečítal, tak potom ok. Pri tuneli ju stretávam. 🙂
Reply on: Andy #37070:
7715 vidavam stale pri tuneli, uz alespon 3 dni 🙂
Reply on: TeBeCe #37067:
Ja tam mávam vždy šťastie na 7715.. 🙂
Reply on: TeBeCe #37067:
tak v tom pripade beriem spat.. ? Musim kupit silnejsie okuliare. ?
Inak dnes je na 22/1. pre zmenu zasa nizkopodlazna 1011 ? vcera ci predvcerom tam bola 1020 ?
Reply on: frenky #37066:
hmm, vcera aj dnes, rano aj poobede tam stala 7718 ?
Reply on: dpmb #37064:
to ZV pri Hribikoch, ako sme si tu pomenovali odstavnu kolaj pri Molecovej bola 7706 ?

na 5 ma byt 7943+44
na 4 ma byt 7748+47 a 7795+96
na 9 zasa 7763+64

a 1615 som ja osobne este nevidel a teda ani neviem, co to je ex. ?
nevideli ste niekto 1615 ,a co to bolo predtym ex.
70:2013,2004,...
37:1123,...
20:1021,1014,1020,...
27:1001,...
84:4824,...
92:4800,...
321:7715-tunel,7701?al 7708-vedlajsia kolaj za zast.Molecova smer dubravka.....
5:7944+7943,...
4:7747+7748,7796+7795,..
9:7763+7763,7839+7840,..
14:7111,7071,...
135+38 stali na zast.Safarikovo nam. /?/

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.