Reply on: TeBeCe #37087:
Ten mobil zvoní, takže niekde je určite. A keby ho niekdo ukradol tak by mobil vypol a vybral SIM kartu.
ak ho ma vodic pri sebe, tak mu moze odpovedat ?
Tak som sa potesil ze jeeeeej, hlasic. A normalne aj fungoval
Takze oznamujem dalsiu K2 s funkcnym hlasicom - 7064
MB
3189 - 82
1511 - 86
3633 - 82
3634 - 50
3619 - 82
1513 - 21
3002 - 180