Reply on: TeBeCe #37087:
Ten mobil zvoní, takže niekde je určite. A keby ho niekdo ukradol tak by mobil vypol a vybral SIM kartu.
ak ho ma vodic pri sebe, tak mu moze odpovedat ?
Tak som sa potesil ze jeeeeej, hlasic. A normalne aj fungoval
Takze oznamujem dalsiu K2 s funkcnym hlasicom - 7064
frenky
Chcel by som sa podakovat vodicovi, co mal vcera 5/13 poobede s vozom 7923 a taktiez aj vodicovi na 22/5 s vozom 1023 za to, ze boli ochotny pockat, kym dobehnem a nielen ja. ? ?