Inak dlho som nepisal ziadnu pochvalu, tak tu su 2 za vcera:
Chcel by som sa podakovat vodicovi, co mal vcera 5/13 poobede s vozom 7923 a taktiez aj vodicovi na 22/5 s vozom 1023 za to, ze boli ochotny pockat, kym dobehnem a nielen ja. ? ?
? Dnes som nastúpil do 1805-ky a čo vidím? V celom vozidle komplet vymenené poťahy na sedadlách! Sú také šedé také škaredé, ale za to čisté a nové!!! ?
frenky
Chcel by som sa podakovat vodicovi, co mal vcera 5/13 poobede s vozom 7923 a taktiez aj vodicovi na 22/5 s vozom 1023 za to, ze boli ochotny pockat, kym dobehnem a nielen ja. ? ?