no dnes si idem z Nam. 1. maja pekne na obchodnu, ze sa odveziem domov elektrickou, dojdem tam a zistim, ze ono tam nic nechodi ?
Človek vidí vonku biely papier, pozrie, že to ide na dajmetomu Nivy, nastúpi, a potom ide zvnútra pozrieť trasu a tam "zistí", že to ide po trase ktorá je mimo aktuálnej polohy vozidla.
Zdenko