Reply on: slovanista21 #36967:
haha ty to nejako mooc zvelicujes..opisujes to ako keby ta havaria bola horsia ako 2001 na kruhovom objazde!!!
Človek vidí vonku biely papier, pozrie, že to ide na dajmetomu Nivy, nastúpi, a potom ide zvnútra pozrieť trasu a tam "zistí", že to ide po trase ktorá je mimo aktuálnej polohy vozidla.
Kvoli nemu som zmeskal 10 minut do skoly na cviko
slovanista21
Dnes som zažil nahoršiu nehodu v živote ... Isiel som v 59-ine v smere do petrz a pri Novom moste naburala do auta.Autobusu naprv zhasol motor a potom ho nastartoval.Isel dalej a pri odbocke v smere do Karl. Vsi na moste odbacalo auto autobus do neho sikmo nabural auto sa prevratilo a autobus ho tlacil pred sebou asi 5 metrov vodic zacal brutalne brzdit a vsetci leteli do predu .Nikto nebol zraneny ja som bol vzadu a bolo to dost brutalne
Tomáš Samko
?