Zdenko: Nový náter na TamBuse> buď si zadriemal a snívalo sa ti to, alebo máš fokel na oku a vidíš na modro. :oD
To je len experiment, ktory je zatial pomerne nevydareny
(a vzhladom na strukturu niektorych bratislavskych zastavok (ked vedlajsia zastavka je obcas blizsie ako vzdialenejsie nastupiste tej istej zastavky) by som to prilis ruzovo nevidel 
Beus