Reply on: slovanista21 #36967:
haha ty to nejako mooc zvelicujes..opisujes to ako keby ta havaria bola horsia ako 2001 na kruhovom objazde!!!
Človek vidí vonku biely papier, pozrie, že to ide na dajmetomu Nivy, nastúpi, a potom ide zvnútra pozrieť trasu a tam "zistí", že to ide po trase ktorá je mimo aktuálnej polohy vozidla.
Kvoli nemu som zmeskal 10 minut do skoly na cviko
frenky
Inak ďakujem za opravu a doplnenie. ?