Reply on: Z #36170:
S 50tkou chodím každé ráno do školy a skoro každé poobede zo školy a väčšinou sa dočkám plynovej karosy. Preto som bol milo prekvapený z toho, že tam išli 3194 a 3191 (možno aj ine nafty).Dnes ráno mi znovu šla plynová, no ev. č. si už nepamätám. Ale určite to bolo niečo od 36... ?
Andy