Reply on: Z #36171:
Mojím príspevkom som len chcel ozrejmiť, prečo sa 4400 nevyskytuje na L92 ale na iných linkách. Viem, že som tým načrel dotyčnému vodičovi do jeho súkromia. Na druhej strane zasa dúfam, že sa za to nenahnevá (však som hádam zasa neprezradil až tak veľa) a že mi to prepáči. ?Sľubujem, že do budúcnosti sa takýmto príspevkom vyvarujem. ?
TeBeCe