Reply on: TeBeCe #36148:
2138 - ani som si nevšimol...zastávka - vidíš, to je zrejme filozofia podniku & magistrátu - keď ušetríme za opravy a údržbu zastávok, nebudeme môcť kúpiť nízkopodlažné vozidlá, kúpime Karosy a tak ušetríme aj za drahé autobusy -> kto šetrí má za tri (bude veľa peňazí na prémie) ?
Andy