Reply on: TeBeCe #36148:
2138 - ani som si nevšimol...zastávka - vidíš, to je zrejme filozofia podniku & magistrátu - keď ušetríme za opravy a údržbu zastávok, nebudeme môcť kúpiť nízkopodlažné vozidlá, kúpime Karosy a tak ušetríme aj za drahé autobusy -> kto šetrí má za tri (bude veľa peňazí na prémie) ?
frenky
- 3601 ako ZV na 80/7. po 17:45
21: 1606, 1612, 1829
49: 3502
63: 1065, 1023, ...
Na 91 bolo dnes zhuba toto: 1001, /2. nemam, 1009, NV 1134, 1032, 1101
A na 509 bude: 1016