Reply on: TeBeCe #36148:
2138 - ani som si nevšimol...zastávka - vidíš, to je zrejme filozofia podniku & magistrátu - keď ušetríme za opravy a údržbu zastávok, nebudeme môcť kúpiť nízkopodlažné vozidlá, kúpime Karosy a tak ušetríme aj za drahé autobusy -> kto šetrí má za tri (bude veľa peňazí na prémie) ?
Max
Tiež som pozeral na 4400, minule na linke 84 - vodič čo to mal mať pridelené tam nebol, no nemal ani voz 4929 - pretože ten sa zase nachádzal na 93. Je mi ľúto, že 4400 vyzerá (zvnútra) tak ako vyzerá ?