Reply on: TeBeCe #36148:
2138 - ani som si nevšimol...zastávka - vidíš, to je zrejme filozofia podniku & magistrátu - keď ušetríme za opravy a údržbu zastávok, nebudeme môcť kúpiť nízkopodlažné vozidlá, kúpime Karosy a tak ušetríme aj za drahé autobusy -> kto šetrí má za tri (bude veľa peňazí na prémie) ?
TeBeCe
4400 na 84, humus vnutri stale rovnaky, zrejme vodic z 92 to uz nema pridelene ? vozidlo ma problemy so zatvaranim dveri, dnes popoludni isiel s otvorenymi druhymi dverami od Jungmannovej az po TPD...vodic na zvoncek (ak fungoval) nereagoval, a cestujuci len zizali (pritom voz nebol zdaleka prazdny), tak som musel prejst cely autobus a zabuchat mu na kabinu nech ich zavrie....pritom mu tam svietila kontrolka ze nema zavrete dvere ? uz minule som to vozidlo videl ist zo zastavky s otvorenymi jednymi dverami....
Tomas: pripajam sa aj ja ?