Reply on: Max #36147:
na 2138 nejake zariadenie pod motorom odpadavalo, lebo tam len tak viselo a uz uz odpadnut ? zaujimave vyjazdene kolaje su na zastavke Ekonomicka univerzita...najskor tam nejaka Octavia isla zastavit a len pocujem skrrrk, skrrrk, skrrrk...pekne tam podvozok oskrela...a vzapati dosla Karosa 741 a tak isto tam podvozok chytila...by som chcel vidiet co by tam nizkopodlazak robil...uz je to jasne preco ikac 417 vratili vyrobcovi....
Max
zastávka - vidíš, to je zrejme filozofia podniku & magistrátu - keď ušetríme za opravy a údržbu zastávok, nebudeme môcť kúpiť nízkopodlažné vozidlá, kúpime Karosy a tak ušetríme aj za drahé autobusy -> kto šetrí má za tri (bude veľa peňazí na prémie) ?