Ked je tu rec o tych nehodach ... vcera rano (cca okolo 9.00) som videl uzasneho borca na klbovej karose (ci tambuse ci co to bolo), ktory si na Roznavskej za krizovatkou s Tomasikovou (smerom von z mesta) nevsimal na zastavke stojaci ikarus a v lavom pruhu subezne iduce auto ... Spamatal sa, ked uz bolo neskoro. Skocenie na brzdu sposobilo vybocenie strednej casti dolava ... zadna a predna ostala v pravom pruhu ... a naraz do prave sa rozbiehajuceho ikarusu.Cesta bola prejazna len cez treti jazdny pruh - cize travu .) Skoda na ikaruse bola zadne vyrazene sklo ... viac som si pri prejazde nevsimol pozriet ... Este ze som mal od toho busu vacsi odstup, lebo pri tej panike sofera v buse a snehu na ceste by moje ABS asi nestihlo ubrzdit ... ?
Vševedko samofandivý