Reply on: Max #34729:
neviem, teraz som videl ist elektricku medzi zastavkami Nad luckami a Segnerova smerom do mesta....takze uz sa asi jazdi
ked som tade isiel v buse, tak vedla nas isla jedna baba, strach v ociach, noha na brzde, a koleso sa nehybalo
skusil som iba 4929, ale neviem ako vyjde....
Vraj je pri nej uz aj dielna