Reply on: Andy #34753:
aktualne foto z DNV, križovatka Š.Králika - Eisnerova (ta vodorovna je hlavna ulica)
Lebo tu u mňa je pár cm snehu a v centre by som uvažoval či vôbec je počet tých cm už párny..




Ja si tiež myslím, že je to nezmysel, ale tak sa to robí..