Reply on: LoLLo #36107:
ja myslim ze keby neboli autickari *****i a polovicka by si povedala nieco stylu "ak vytiahnem auto tak mi to bude trvat 25 minut cez most ak nevytiahnem tak mi to bude trvat rovnako avsak ak tak ako ja rozmyslaju aj ostatni tak mi to bude trvat menej." tak to aj inak vyzera.
V piatok také niečo neodporúčam..
papuca
som rad, ze sme sa pred nejakym casom prestahovali do karlovky, ono radsej staru elektricku ako rozbity bus. smutny pohlad. dufam, ze tak nedopadne hned aj „to“ co bude premavat v petrzke ako NDS.