Dnes som zažil vynechanie 31ky...
V piatok také niečo neodporúčam..
Z 20 ľudí, čo čakali na Slávičom údolí, sa tam dostalo asi 5...
V piatok také niečo neodporúčam..
Z 20 ľudí, čo čakali na Slávičom údolí, sa tam dostalo asi 5...
Tomáš
1604 je na 39-ne... ?
A musim dnes pochvalit vodica 4200 ktory by asi tromfol vsetkych svojich kolegov, mal neuveritelne dobry styl jazdenia. Uplne super jazda..ani drzat som sa nemusel! I ked o vodicovi 1510 by som to tak nepovedal, keby mal vozit dobytok a kravy tak aj tie by sa stazovali!
Je to uplne primitivny vodic! ?
A inak skoda ze ta 1510 rano nekurila-neni to vodicova chyba ale pri nastupovani mohli kazdemu cestujucemu dat skrabku na okna a hadam za to jedno kolo by sme dali tu namrazu z okien dole!