Za toto co bolo dnes rano na cestach moze len skupinka ludi ktoru by som za toto vyhodil lebo aby takto vyzerali cesty o 8:00 tak prepacte ale na SEVERNOM POLE ich maju lepsie zhrnute... za 2hod. som nevidel ani jeden zhrnak. ? ? ?
V piatok také niečo neodporúčam..
Z 20 ľudí, čo čakali na Slávičom údolí, sa tam dostalo asi 5...
TeBeCe