kto by mi podal info, ako sa jazdi dnes na trase 61, potrebovala by som sa dostat z letiska na stanicu. Staci mi ist o 14,00 a stihnem vlak o 14,46 alebo mam ist skorsim.. Daakujem ?
V piatok také niečo neodporúčam..
Z 20 ľudí, čo čakali na Slávičom údolí, sa tam dostalo asi 5...
XmS