d3k0: boha, jasné že viem... Mne sa sice zdalo, že je to 2120, ale nechcel som napísať blbosť, ktoru som vlastne potom napísal. Praveže som rozmýšľal či je to druhé číslo 0 alebo 1.
hmm no ze sa obcas vyskytne zalozak, to viem, ale tento mal normalne zastrcene poradie, to myslia ako vazne ? na to v aku dennu dobu som ho chytil (okolo desiatej dopoludnia) siel teda dost plny, nechcem si to predstavit v rannej spicke...
Max