Tak bol som sa odviezt 6611, interier skoro navlas rovnaky ako tbusy generalkovane u nas. Akurat sa mi zdaju lepsie sedadla. Akurat povrch madiel sa mi zda byt taky menej hladky. Ale potesilo ma fungujuce hlasenie. Pri tom kureni to je hlasitostou akurat...
) sa nachadza na linke 202/8 (odchod z cilizskej smerom na rajsku o 17:25)