hmm no ze sa obcas vyskytne zalozak, to viem, ale tento mal normalne zastrcene poradie, to myslia ako vazne ? na to v aku dennu dobu som ho chytil (okolo desiatej dopoludnia) siel teda dost plny, nechcem si to predstavit v rannej spicke...
Staré mesto hlási sneženie - každých 5 minút to vezerá inak - raz nesneží vôbec, potom iba pár vločiek, inokedy zase husté sneženie, momentálne aj vietor...
Ľudia, píšte! - sú nejaké zaujímavosti v doprave??? ?
Kamarát