d3k0: boha, jasné že viem... Mne sa sice zdalo, že je to 2120, ale nechcel som napísať blbosť, ktoru som vlastne potom napísal. Praveže som rozmýšľal či je to druhé číslo 0 alebo 1.
hmm no ze sa obcas vyskytne zalozak, to viem, ale tento mal normalne zastrcene poradie, to myslia ako vazne ? na to v aku dennu dobu som ho chytil (okolo desiatej dopoludnia) siel teda dost plny, nechcem si to predstavit v rannej spicke...
Staré mesto hlási sneženie - každých 5 minút to vezerá inak - raz nesneží vôbec, potom iba pár vločiek, inokedy zase husté sneženie, momentálne aj vietor...
Ľudia, píšte! - sú nejaké zaujímavosti v doprave??? ?
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Prazak
http://ekonomika.idnes.cz/ekonomika.asp?r=ekonomika&c=A050131_112634_ekonomika_maf&t=A050131_112634_ekonomika_maf&r2=ekonomika
?