d3k0: boha, jasné že viem... Mne sa sice zdalo, že je to 2120, ale nechcel som napísať blbosť, ktoru som vlastne potom napísal. Praveže som rozmýšľal či je to druhé číslo 0 alebo 1.
hmm no ze sa obcas vyskytne zalozak, to viem, ale tento mal normalne zastrcene poradie, to myslia ako vazne ? na to v aku dennu dobu som ho chytil (okolo desiatej dopoludnia) siel teda dost plny, nechcem si to predstavit v rannej spicke...
Staré mesto hlási sneženie - každých 5 minút to vezerá inak - raz nesneží vôbec, potom iba pár vločiek, inokedy zase husté sneženie, momentálne aj vietor...
Ľudia, píšte! - sú nejaké zaujímavosti v doprave??? ?
Zdenko
30: !!!3705!!!
a dnes vypadla 208/2 6248 okolo 11:00 na Hodžovom namesti.
43: 3632
49: 1031
80: 3631/2, 3608
203: 6305
209: 6246
212: 6633/3