Staré mesto hlási sneženie - každých 5 minút to vezerá inak - raz nesneží vôbec, potom iba pár vločiek, inokedy zase husté sneženie, momentálne aj vietor...
Ľudia, píšte! - sú nejaké zaujímavosti v doprave??? ?
prosim vas ak mozte dajte mi sem vediet ci idu dneska autobusy podla pracovny den alebo skolske prazdniny.Lebo kazda skol ma prazdniny inak tak neviem.Dakujem velmi pekne......
matoa
41: 3627
205: 6271, 6300, 6276, 6229, 6245.
206: 6254, 6286, 6297.