Tak kvuli tomuto jsme v Cesku za exoty, pokud jde o MHD
http://www.mhdcr.biz/tram/liberec/vyhybky/01.jpg
Povoleno smat se ? ? ? ?
http://www.mhdcr.biz/tram/liberec/vyhybky/01.jpg
Povoleno smat se ? ? ? ?
posledna cislica byva rozlustitelna:)
TeBeCe