Reply on: Tatrovečka #32394:
hehehehehe prepaaac ale ty mas teda potom daleko od reality! Uz tu bolo mnozstvo vodicov predvolanych!! lenze samozrejme, nenapisu to sem, ze sme predvolali toho pana vodica! Vsak ani nevies ake niektore problemy vznikaju vdaka ludom co tu pisu staznosti! ?
Max