Počúvajte, ste tu skutočne takí blbí alebo si naozaj myslíte že DPB toto nečíta? Na tomto fóre je pár vymletých ľudí (som jeden z nich) ale uvedomte si že každú sračku čo sem napíšete je skontrolovaná... niektorí tu píšete že nie to tak není ale viete o tom akurát tak veľké hovno, lebo ste v živote vodiči DPB neboli...
Johny D
Pre zaujimavost zo soboty na nedelu na 405 bol 2153