Reply on: Hovnival #32383:
tak to už vážne nechápem. Počuj, o čo ti vlastne ide? Pokúšaš sa nás varovať pred všadeprítomným DP? Mne celkom stačí, že mi DP odpočúva mobil a stále mám pocit, že za mnou chodia dvaja tajní... a to len preto, lebo som kedysi nechel vedúcemu podpísať isté dokumenty, ktoré si na mňa pripravili. Dnes ľutujem, že som to vtedy nepodpísal, mal by som dnes od nich pokoj. Bojovať proti systému sa neoplatí. Systém je mocný, dostane ťa! ? (takto vyzerajú tí dvaja: ? ? ) pozor na nich!

Johny D