Info PePa: 7056 rano po 7. hodine nehoda na Predstanicnom nam. v smere na Radlinskeho s dzipom; salina sa vykolajila. Dzip vraj odbocoval zo Zabotovej a nerespektoval cervenu.
A este pre vsetky deticky vypisujuce hluposti maly oznam: Zaheslovanie diskusie sa blizi, tak sa mozte tesit...
A este pre vsetky deticky vypisujuce hluposti maly oznam: Zaheslovanie diskusie sa blizi, tak sa mozte tesit...

Johny D