Zdenko: Nepoznám ho ale podľa jeho inteligencie a štýlu príspevkov tak pôsobil, to že nieje je len dobre pretože jazdiť v BA je najväčšia kravina.
P.S: Tvoje rozmýšlanie je tak na materskú škôlku prepáč ale tie kraviny čo si písal včera večer skutočne zneli ako keby si bol tehotný...
P.S: Tvoje rozmýšlanie je tak na materskú škôlku prepáč ale tie kraviny čo si písal včera večer skutočne zneli ako keby si bol tehotný...

Hovnival