Galiyosha: Hehe a ja že som jediný kto tu fičí na TTDX. Ja mám doma originál Traffic Giant ale zistil som že to je blbosť lebo tam je to tak ľahké a ked už máš 20 liniek tak na zastávke sa ti robí asi 500 ľudí a stale sú nasratý aj ked im tam pošlem 30 vozov na jednu linku. Moja najlepšia hrá ktoru som hral a hrám aj do dnes je Railroad T. tu hru milujem milujem milujem a keby mi niekto vykradol byt aj s tou hrou tak toho parchanta by som našiel aj keby som mal šľapat na severný pol.
Asi mi neostane nic ine, nez dalej zit s TTDX aj s tymi jeho prihoretymi obmedzeniami -- ostre obluky, debilne mosty a (ne)moznost prace s terenom...
Jurpr
Včera na L78: 2005, 1922!!!
1817 s BusBoardom.
Akustika: 7102 - tichúčko
7103 - to musí počuť každý dôchodca, aj keď si
doma zabudne strojček do ucha
7109 - tichúčko
2705 a 2706 (píšťalky): piští to lepšie ako vlak!
A ešte k tej 2831: v stredu sa mu nechcelo stáť v kolóne áut v úseku ST ARÉNA - Trnavské mýto, tak predbehol celú kolónu po ceste vedúcej popri hlavnej (tak ako to robia vodiči osobných áut) a zaradil sa späť pred L78 2513, ktorý si poctivo vyčkal kolónu. SUPER!!! Aspoň sme nemeškali... A od Trnavského mýta išla v čele 2831 a za ňou 2513. MILUJEM takých vodičov, ktorí sa vedia vynájsť ako spomenutý vodič 2831.