Reply on: Andy #30655:
Sorry, ale maximálne 30dňové tlačivo bolo treba mať vždy. Preto to robím tak, že mi na študijnom potvrdzujú tlačivá bez dátumu. Ten dopisujem podľa potreby. A pre DPB mám pripravenú ISIC kartu. Na nej žiadne potvrdenia netreba.
A hrozne to ide do hlavy...
A potom niekto chce robit parkovaciu politiku...