Jeden sa tu hrá na boha druhy na vola. Tretí hovorí o sebe bitkár štvrtý sa hrá na analfabeta...
Asi niekoho zabijem... mrdam sa v takej riti ako je Sibírska a čítam tu take sračky ako A? B? C? Čo vám už skutocne ***e?
Asi niekoho zabijem... mrdam sa v takej riti ako je Sibírska a čítam tu take sračky ako A? B? C? Čo vám už skutocne ***e?
S ľuďmi jazdí ohľaduplne...

95