Reply on: Martin Fundárek #31768:
Ja som išiel cca. o 18.30 smerom na Dolné hony, trolejbusy stáli v rade od zastávky zRíbezlová až skoro po Cintorín Ružinov, kde robili niečo s vedením. Stálo tam cca po 3ks 201, 3ks 202, nejaká tá 208..., všetky smer mesto.
galiyosha
Re #31725 Ike: Najkrajsi autobus je cisty, udrziavany autobus v jednotnych farbach dopravneho podniku, s vodicom v slusivej rovnosate.
Re #31726 Ámos Keynes: Aky Transporter? To akoze budujes dopravnu siet s VW Transportermi? ?
Re #31729 Andy: Mna Chris Sawyer Locomotionom dost sklamal. Sice som sa do tej hry moc neponoril, ale cakal som nieco, co strci stary TTDX s poslednym TTDPatchom do vacku, ale, bohuzial, nic take...
Re #31750 JanoS: A co takto na cestovanie v relacii TERNO - ZST Petrzalka pouzit niektoru z dalsich moznych liniek, menovite a-59, a-90, a-93, a-94?