Reply on: Tomáš #31633:
A ty si myslíš, že ak raz , niekedy v dalekej budúcnosti kúpia výbehové Citaro alebo MAN tak pri poruche štartéra buchnú kladivom a ono to pôjde? Ako nech sa dielenský rozlúčia s hasákom. Pri nových busoch bude treba nejaký PC a zručnosť pracovať v cudzom jazyku na tom PC a nie tri triedy ľudové. Prepáč ale v tomto nemáš pravdu.
fobust
To je argument. Ale tusim nam pred istym casom ponukali ojazdene ciastocne NP klbove Volva niekde zo severu (skandinavia), mali aj dvojite okna, etc... Ale my sme priliz hrdy na to, aby sme kupovali ojazdene vozy. Aj vieden ich mala, a viacere. A co? Zomrel niekto?