Reply on: Vševedko #31646:
Ale preco ma vlastne BN12 tak sialeny interier? Preco to nemohol byt normalny mestsky strednepodlazny autobus? Kvoli nejakym dotaciam/normam EU alebo niecomu podobnemu, aby to papierovo bol NP autobus, hoci prakticky je ako NP dost nepouzitelny?
fobust
Ja by som pred tymi 100 BN12 uprednostnil ojazdene vozy... Tych by bolo este viac.