ten kamion sa tam prevratil a vodic z kabiny vypadol pod most a zabil sa: Bolo to na odbočke na Dolnozemskú. Z kamion a vyseli polovicky svín. Bolo to tam dost brutalne a vyzeralo to ze to kazdu chvilu padne
Re #31285 re:
Re #31285 re:
Ámos
Najprv som myslel, že nenapíšem kto to bol, ale napíšem: L50 3607. ?