Dnes jeden vodič privrel v P R V Ý C H dverách cestujúceho (zavrel mu jednu nohu ostatok človeka zostal vonku) a ešte mu začal nadávať, že prečo nastupuje prvými dverami, že on nemá čo nastupovať prvými dverami,... Namiesto toho čo sa mal ospravedlniť, spýtať sa či sa mu nič nestalo tak nadáva. A pritom ten cestujúci mu nič nezačal hovoriť, len normálne po znovu otvorení dverí nastúpil a bol ticho a on mu začal nadávať. ?
Najprv som myslel, že nenapíšem kto to bol, ale napíšem: L50 3607. ?
Najprv som myslel, že nenapíšem kto to bol, ale napíšem: L50 3607. ?
Darro