ten kamion sa tam prevratil a vodic z kabiny vypadol pod most a zabil sa: Bolo to na odbočke na Dolnozemskú. Z kamion a vyseli polovicky svín. Bolo to tam dost brutalne a vyzeralo to ze to kazdu chvilu padne
Re #31285 re:
Re #31285 re:
Darro
ALE ZRUSIT LINKU č.193 TO VEDIA PARCHANTI, TO CO JE NAOZAJ KVALITNE MUSIA PREDSA ZRUSIT... a potom vypotia taku s..č.u ze posilnime linku č.93 to je vraj lepsie... no V.T.K (velky,tučny,...) ? ? ? ? ?